Firma

Historia Firmy SR Poland rozpoczęła się pod koniec robook report writerku 2012, opierając swoją działalność na sprzedaży używanych drewnianych podkładów kolejowych oraz ekologicznego paliwa energetycznego – pelletu.

W początkowej fazie rozwoju firmy nawiązaliśmy szereg kontaktów handlowych na terenie naszego kraju jak również w wielu krajach europejskich, pozyskując pierwsze kontrakty handlowe.
Obecnie działalność naszej firmy ugruntowuje się rozwijając obydwa rodzaje działalności.Charakteryzuje nas przede wszystkim:

  • Wysoka jakość produktu
  • Konkurencyjna cena
  • Skuteczna organizacja transportu
  • Szybkość dostawy
  • Pełna satysfakcja klienta

Cel naszej firmy

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na energię odnawialną oraz stałym wzrostem charakteryzującym rynek biomasy planujemy stać się wiodącym dystrybutorem ekologicznych paliw energetycznych w postaci pelletu – zarówno drzewnego jak i słomianego.
Celem naszej firmy jest dostarczanie jak najlepszej jakości pdo my homeworkroduktu gwarantującego pełną satysfakcję naszych odbiorców oraz ciągłe powiększanie jego grona.

europaDziałamy w całej Europie

Odbiorcami naszych produktów są klienci nie tylko w Polsce ale i całej Europie. Z uwagi na współpracę z międzynarodowymi firmami spedycyjnymi w transporcie lądowym jak i morskim jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w każdej ilości oraz w każde miejsce.

eng ger cze